ტრადიციული შედეგი!

ისევე როგორც წინა წლებში, 2019 წელს ჩვენი ყველა მე-12 კლასელი გახდა სტუდენტი.
ეროვნულ გამოცდებზე გასული 48 მოსწავლიდან გრანტი მოიპოვა 33-მა მოსწავლემ.

ვულოცავთ ჩვენს სკოლადამთავრებულებს ამ წარმატებას და ვუსურვებთ ბედნიერ სტუდენტობას:

თავისუფალი უნივერსიტეტი

თემურ ბარქაია – კომპიუტერული მეცნიერებები და მათემატიკა -100%
ნიკოლოზ ბაიდაური – საერთაშორისო ურთიერთობები – 100%
ლონდა ჩოკოშვილი – ბიზნესადმინისტრირება -100 %
მარიამ მამალაძე – საერთაშორისო ურთიერთობები – 100 %
ნიკოლოზ ფილაური – ბიზნესადმინისტრირება – 70 %

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

მარიამ ლოლაძე – სამართალი -100%
ნათია კობახიძე – სამართალი – 100%
ლუკა ფირცხალავა – სამართალი – 100%
აჩი გუშარაშვილი – ეკონომიკა 
მარიამ ალავიძე – ფიზიკა – 100%
ნიკა ღვინიაშვილი – ფიზიკა – 100% 
კონსტანტინე ხოჭოლავა – სამართალი -70 %
კესო გორგოძე – ქიმია – 50%
შოთა ისაკაძე – კომპიუტერული ინჟინერია – 50%
ციცი მამალაძე – ხელოვნებათმცოდნეობა 
შოთა ლუარსაბიშვილი – კომპიუტერული მეცნიერებები

სსპ – საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

გიორგი ბაჩილავა – ენერგეტიკა და ელექტროინჟინერია – 100 %
ოთო ჯაბანიშვილი – სამშენებლო ფაკულტეტი – 50%

აგრარული უნივერსიტეტი

ალექსანდრე რუსაძე – ელექტრო და კომპიუტერული ინჟინერია – 70%
ნინი კობახიძე – ბიოლოგია,ქიმია, მევენახეობა-მეღვინეობა – 50%
მარიამ რიგვავა – თავისუფალი მეცნიერებები – 50%
ლუკა კოროშინაძე – მეღვინეობა და კვების ტექნოლოგია

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი

ელენე ზარიძე – ფარმაცია
გიგა ქერაშვილი – ჯანდაცვის მენეჯმენტი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

გოგა ბასილაია – ფსიქოლოგია

ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი(BTU)

მარიამ ვაჭარაძე – მენეჯმენტი – 100%
ნიკოლა კაპანაძე – ფინანსები

შავი ზღვის უნივერსიტეტი

დავით ადამია – ინფორმატიკა(ინგლისურენოვანი) – 50% 
გვანცა მამალაშვილი – ინგლისური ფილოლოგია – 50%
სალომე მენთეშაშვილი – საჯარო ადმინისტრირება და სახელმწიფო მმართველობა – 50%

თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია

ქეთი დანდუროვი – ფერწერა 100%
ანა რეხვიაშვილი – ხელოვნებათმცოდნეობა – 50%
ნუცა მიშელაშვილი – ხელოვნებათმცოდნეობა
სალომე ბარამია – ინტერიერის დიზაინი

ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი(GAU)

მარიამ ტრიპათჰი – ბიზნესადმინისტრირება – 100%

კავკასიის უნივერსიტეტი

ლუკა მორჩილაძე – ბიზნესი – 50%
ბექა ახვლედიანი – ინფორმატიკა – 50%
მარიტა შავდია – ბიზნესი – 50%
გუჯა გელაშვილი – ბიზნესი 50%
დაჩი მაჭარაშვილი – ბიზნესი – 50%
ანა წვერავა – ტურიზმი
ოთო ბერიძე -ტურიზმი
ნიკა ჩოქური – ბიზნესადმინისტრირება
სალომე ღონღაძე – ჯანდაცვის მენეჯმენტი

საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტი (GIPA)

დეა გაბუნია – ბიზნესადმინისტრირება

საქართველოს უნივერსიტეტი

ნინო გრძელიშვილი – ჯანდაცვის მენეჯმენტი

თბილისის ღია – უნივერსიტეტი

ლუკა ცირეკიძე – ბიზნეს ადმინისტრირება
ია კევლიშვილი – ბიზნეს ადმინისტრირება

Canada, University of Calgary

მარიამ ტრიპათჰი – Haskayne School of Business, Faculty of Finance and Economics – სრული დაფინანსება

City, University of London

მარიამ ლოლაძე – Regional scholarship – დაფინანსება 2000 ფუნტი-სტერლინგი

American University of Rome

ნანუკა დავითაშვილი – Regional scholarship – 99% დაფინანსება

Young-Town State University of Ohio

ნიკა ღვინიაშვილი – ელექტრო ინჟინერია – 75% დაფინანსება

Close Menu